Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavní úspěchy / Shows succes:

Český šampion

Dorost šampion KCHP

Český junior šampion

Mladý šampion KCHP

Österreichischen Jugendchampion

Slovenský šampion krásy mladých

splněny podmínky pro zadání titulu Šampion mladých PK

1x BOB, 1x NV Mladá Boleslav 2009, 6x CAJC, 6x CAC CZ, 1x CAC SK, 1x Jugendbester - Bundesjugendsieger, 2x Jugendbester, 1x ČDŠ KCHP, 2x ČMŠ KCHP, 2x ČŠM PK, 1x ČŠK KCHP, nejlepší pes baby show, KV ml. PK, 2x kvalifikace na Cruftś show, V3 - WDS Bratislava 2009

  Datum

        Místo 

  Rozhodčí   

   Třída    

      

                Ocenění     

     

 7.10.2006

Praha J. Drábek

ŠTĚ-BS 

VN     

21.10.2006

KladnoA. Mudra

ŠTĚ-BS

nejlepší pes / best male baby show

18.11.2006

Praha    

H. Hannelius, FIN 

ŠTĚ-BS

nezúčastnil se / -

3.3.2007

České Budějovice 

L. Ubrová

D-P

VN, ČDŠ

21.4.2007

Praha

D. Kuzelj, SLO 

ML-Junior

VD 

22.4.2007

České Budějovice

D. Kuzelj, SLO 

ML-Junior

V2 

28.4.2007

Mělník

B. Deres, CH 

ML-Junior

VD 

29.4.2007

Praha

A. Mudra 

ML-Junior

V1 

13.5.2007

Bratislava, SK

L. Sládeková, SK 

ML-Junior

V1 

19.5.2007

Chlumec

B. Peterburs, D 

ML-Junior

VD 

20.5.2007

Litoměřice

A. Ernst, D

ML-Junior

VD1

9.6.2007

KolesaJ. Shepers, NLML-JuniorVD1

22.7.2007

Mladá BoleslavV. Nataletti, IML-JuniorV1

4.8.2007

KladnoA. Mudra

ML-Junior

V1, CAJC, ČŠM PK

18.8.2007

Bratislava, SKN. Klírová

ML-Junior

V1, CAJC, kvalifikace na Crufts

19.8.2007

Bratislava, SKM. Guniš, SK

ML-Junior

V1, CAJC

1.9.2007

SmiřiceA. Rudolph, D

ML-Junior

V1, CAJC, ČMŠ KCHP

2.9.2007

Mladá BoleslavA. Rudolph, D

ML-Junior

V1, CAJC

8.9.2007

BrnoT. NovotnáML-JuniorV1, ČMŠ KCHP

30.9.2007

Tulln, AU.Eberhard, AML-JuniorV1, Jugendbester -Bundesjugendsieger, kvalifikace na Crufts

7.10.2007

České BudějoviceJ. Ovesná

MT- IC

V1, CAC ČR
20.10.2007KladnoK. ŘehánekML-JuniorV1, CAJC, ČŠM PK, KV ml. PK, BOB  
4.11.2007Nitra, SKT. Urek, SLOML-JuniorVD
17.11.2007PrahaL. Mach, CHMT-ICV1, CAC ČR
18.11.2007PrahaT. Jakkel, H

MT- IC

VD
1.12.2007Wels, A H. Kirschbichler, AML-Junior V1, Jugendbester
2.12.2007 Wels, A P. Poduschka-Aigner, AML-Junior V1, Jugendbester

2008

26.1.2008Trenčín, SKL. Voláriková, SK

MT- IC

V1, CAC SK
22.3.2008TymákovA. KošťálováOV1, ČŠK KCHP
23.3.2008PrahaZ. VršeckáMT - ICV1, CAC ČR
20.4.2008České BudějoviceJ. OvesnáMT - ICV1, CAC ČR
31.8.2008Mladá BoleslavV. Nattaleti, IOV1
28.9.2008Tulln, AG. Kronik, AOVD
25.10.2008Kladno, PLŠ
2.11.2008Nitra, SKL. Voláriková, SKVD
15.11.2008PrahaG. Walter, DŠVD
16.11.2008PrahaL. FarkašovskýVV1,CAC ČR

2009

2.5.2009TymákovŠ
3.5.2009PrahaV
19.7.2009Mladá BoleslavJ. Szczepańska, PLVV1, CAC ČR, NV
29.8.2009PrahaA. Zhuk, BYOVD
30.8.2009Mladá BoleslavA. Zhuk, BYVV2
11.10.2009WDS Bratislava, SKA. Zhuk, BYŠV3 (v konkurenci 4 psů)
PrahaU.Eberhard, AV
PrahaU.Eberhard, AŠ

 

 

ŠTĚ - BS    =   třída štěňat - baby show

D - P          =  třída dorost - puppy class

ML - Junior  =  třída mladých - junior class

MT - IC  =  mezitřída - intermediate class

O = třída otevřená - open class

V/Š - W/CH = třída vítězů/šampionů - winner/champion class